SERDİVAN HALI YIKAMA MERKEZİ

(0264) 211 11 37 - (0264) 255 13 13

Hakkımızda

   Serdivan Halı Yıkama Merkezi olarak; Sakarya da Halı Yıkama da En seçkin ve en güvenilir temizlik malzemelerini kullanan firmamız, üstün hizmet ve kalite anlayışımız doğrultusunda, yüksek standartlarımızdan taviz vermeden sizlere en iyi hizmeti sunmakta ve müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktadır.

   Kaliteyi kendisine birinci ilke olarak seçmiş olan firmamız, bugün alt yapısı ve tecrübesiyle halı konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılayacak kapasiteye sahiptir.

   Tüm halı yıkama uygulamalarını, titiz süreçler içerisinde gerçekleştiren Serdivan halı yıkama merkezi  kaliteyi zamanında sunmayı misyon edinmiştir.
Doğru hizmeti, doğru kalitede, doğru ekipmanla, doğru adreste, doğru zamanda, en uygun fiyatla sunan firmamız Sakarya'da halı yıkama konusunda uzman kadrosu ve sorunsuz uygulamalarıyla sizlere hizmet vermekten kıvanç duyar.

   Halılarınız servis araçlarımızla, görevli personeller  tarafından belge karşılığı teslim alınıp etiketlenir ve fabrikamıza getirilir. Burada toz alma, yıkama-temizleme, kurutma işlemi bitirilen halılar ambalajlı olarak tekrar sizlere teslim edilir. 


Bizden Bilgi almadan karar vermeyin!...

Hava Durumu
Ana Kucagim
WhatsApp